nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Běh do Namche Bazaru

2.3.09 20tý den v horách Dole-Namche Bazar

Parádně jsme se vyspali a začali sestupovat k řece. Tam nás čekal poslední pruďák a odtud až do Namche se šlo příjemně z kopečka. Tak jsme skoro běželi. Chvíli po obědě jsme dorazili do městečka a hned šli do Bakery, kde už notnou chvíli posedávali Izrealci a cpali se vším, co vypadalo jen trochu jinak než rýže. Nechali tam peněz jak za tři dny v horách :)

namche-bazar

Pak už jsme jen oběhali několik agentur a snažili se koupit letenku kreditkou, ale vytáčené telefoní spojení nešlo navázat, tak majitel jednoduše vytlačil číslo kreditky na účtenku a že nám v Lukle při vydávání letenek peníze strhnou. Jinde bych takovému postupu nikdy nevěřil, ale tady to byl malý zázrak techniky a vůbec jsem se nebál o své úspory.

Protože jsem nemohl příliš utrácet, tak místo v pekařství jsem se rozšoupl v nepálském obchodě se sušenkami a nakoupil si pořádný balík za 10Rp. Hned jsem tam poslal Toma a ten už nakupoval za 15rp. Tomu říkám pěkný příklad tržní nabídky a poptávky.

Blog: CikCak
Téma: Nepál
Názory k zápisku: zatím žádné
16.11.2009 11:52
Hodnocení karmou
Současná karma článku: 6.51
Co je to karma a jak funguje?

Galerie k zápisku

namche-bazar
namche-bazar
tom-a-expedice-na-everest
tom-a-expedice-na-everest
z-soby-pro-expedici-na-everest
z-soby-pro-expedici-na-everest
everest-map
everest-map


Diskuse k zápisku

V diskusi zatím nejsou žádné příspěvky

TOPlist