nepřihlášený uživatel · Registrovat se · Přihlásit se

Další příspěvky: « 2 / 172 »nejnovější 1 [2] 3 4 ··· 87 ··· 172


Jak zvládnout dovolenou s dětmi ve zdraví a bez nehod?

Vyrážíte na dovolenou do zahraničí s dětmi? Připravte se na nečekané příhody. Všeteční potomci vám mohou svojí zvídavostí pobyt hodně zkomplikovat, proto se vyplatí ještě před odjezdem myslet na různá rizika. Tedy pokud nechcete, aby se poklidný rodinný odpočinek jako mávnutím proutku změnil v horor. Jak tomu zabránit?
12.12.2016

Sponzorované odkazy:


Už jsi to slyšel? S námi můžeš jet na několik měsíců do USA a to ZDARMA!

7.12.2016

Namibie – země plná kontrastů

Caprivi strip je brána do malebné země oranžových dun a zlatavé trávy a mnoha dalšího. Těšíme se. Míříme k „Velkému bílému místu“, nebo „Zemi suché vody“ a nebo jestli chcete tak „Místo fata morgany“. Tak se říká jedinečnému a také největšímu národnímu parku Afriky, který zabírá území více než 22tisíc km2. Národní park Etosha. Myslím, že každému je dobře známá 4730km2 bezodtoková solná pánev, které kdysi dávno byla jezerem. Pánev vznikla pohybem tektonických desek před mnoha miliony let, po mnoha let plněná vodou z řeky Kunene až do té doby, než se desky opět pohnuly a řeka změnila tok. Pánev nebo tenkrát spíše jezero byla později naplněná vodou i z tající severní polokoule. Dnes je většinou vyschlá a bahnitá.

5.12.2016

Muzeum Dobříš

Přímo na náměstí ve středočeském městě Dobříši, v historicky známém Kopáčkově domě, se nachází nové muzeum soustředící se na výrobu kožených rukavic. Stálá expozice je turistům k dispozici od května 2015.

Rubrika: Tipy na cesty
5.12.2016

Víkendové pobyty

Jen málo kdo se může v dnešní době pochlubit dostatečným prostorem pro regeneraci vlastních sil. V pracovním týdnu je myšlenka na volno hříšnou nadsázkou zbožného přání, přes to existuje řešení rodící se přímo na našem portále. Víkendové pobyty pro dva po boku svého kamaráda, přítele či partnera jsou účinnou alternativní metodou podporující boj proti vyhoření, nemocem i nepříjemného fyzického zhroucení.

Rubrika: Zprávy
5.12.2016

Procestovat západ nebo východ USA? Pro a proti

5.12.2016

Máte rádi dovolenou strávenou aktivně? Což takhle prožít ji v sedle kola?

5.12.2016

Toto je článek

Je chroust smrtelný nebo ne?

4.12.2016

5 nejlepších zemí pro život

Jste s pokojeni s kvalitou života v České republice? Napadlo vás někdy, že byste se přestěhovali za lepším životem? Kam by to bylo? Přinášíme vám přehled zemí, které jsou podle OSN nejšťastnější na světě v roce 2016.

Rubrika: Zprávy
29.11.2016

Jak ochránit kufr při přepravě letadlem

Jistě si dokážete představit, jak se s vaším zavazadlem v letadle zachází. Doufat, že se s cestovním kufrem bude zacházet opatrně, je zbytečné. Proto není vhodné cestovat s kufrem, který už dosluhuje a vyplatí se zainvestovat do nového. Nicméně, nový i starší kufr je vhodné ochránit, alespoň trochu.

28.11.2016

Už jsi to slyšel? S námi můžeš jet na několik měsíců do USA a to ZDARMA!

Zúčastni se soutěže o pobyt v Americe od společnosti Smaller Earth a odškrtni si další položku z tvého listu “must see“. Ve hře je tříměsíční program

Rubrika: Zprávy
28.11.2016

5 nejlepších zemí pro život

Rubrika: Tipy na cesty
25.11.2016

Další příspěvky: « 2 / 172 »nejnovější 1 [2] 3 4 ··· 87 ··· 172


Kréta Korfu Kos Lefkada Mykonos Rhodos Santorini Karpathos
Sponzorované odkazy: · nejkrásnější fotky z Čech
Teambuilding · Bond, James Bond
TOPlist